HEROKIDS - Ξύλινη περπατήστρα καραβάκι
- — Εγγύηση ποιότητας
- — Εδοποιήσεις προόδου αποστολής
- — Διάφορες μέθοδοι πληρωμής
- — Οι καλύτερες τιμές
Τα μωρά είναι δειλά όταν αρχίζουν να μαθαίνουν να περπατούν. Μια περπατούρα με ένα χαριτωμένο σχέδιο, έντονα χρώματα και τα αγαπημένα του παιχνίδια θα προκαλέσει στο μωρό σας περισσότερο ενδιαφέρον για να μάθει να περπατά.
Όταν είναι κουρασμένο, το μωρό σας μπορεί απλώς να καθίσει και να παίξει με τα παιχνίδια που κουβαλάει στο καραβάκι του. Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως κουτί αποθήκευσης και να μάθετε στο μωρό σας να τακτοποιεί τα παιχνίδια του μέσα στην περπατούρα.
Τα ζωηρά διαφορετικά χρώματα βοηθούν στην οπτική ανάπτυξη του παιδιού. Ο αντιολισθητικός δακτύλιος από καουτσούκ στις ρόδες μπορεί να αυξήσει την τριβή έτσι ώστε το μωρό σας να μπορεί να ελέγχει καλύτερα την ταχύτητα βαδίσματός του. Ταυτόχρονα προστατεύει το δάπεδο από χτυπήματα και γρατζουνιές. Κάθε βίδα είναι καλά επεξεργασμένη και εντελώς κρυμμένη μέσα στο παιχνίδι ώστε να μη τραυματίζει το παιδί ή τα ρούχα του. Λόγω του σταθερού υλικού του, αυτή η περπατούρα μπορεί να συνοδεύει το μωρό σας για μεγάλο χρονικό διάστημα!
- Προσεγμένος σχεδιασμός
- Υλικό: Ξύλο, MDF
- Κατάλληλο για ηλικίες 12 μηνών και άνω
Δε βρέθηκαν Κριτικές